Een dag is nooit zomaar een dag, elke dag heeft de potentie om er eentje te worden om nooit te vergeten. De gewone dagen onderschatten we het meest, al die mooie kleine momentjes die zich voor je ogen ontvouwen tot prachtige herinneringen. Ga eens bewust genieten van een ‘gewone’ dag, ik zal je laten zien dat die hélemaal niet zo gewoon was.

Meer zien?

Wil je meer zien?
Klik dan hier en bekijk mijn portfolio.

Meer weten?

Met liefde ben ik een dag onderdeel van jullie leven zodat ik jullie die mooie herinnering kan geven.
06-54392435
info@dannavandaal.nl

Wat is de investering

Een blijvende herinnering van een dag in jullie leven is al mogelijk vanaf €450

Wat een gezellige en ontspannen ochtend met prachtige foto’s als resultaat! Danna maakt foto’s van echte momenten en dat levert de mooiste plaatjes op!

Martje vd Linden

Danna van Daal - Fotograaf
5
2017-12-20T21:57:50+01:00
Wat een gezellige en ontspannen ochtend met prachtige foto’s als resultaat! Danna maakt foto’s van echte momenten en dat levert de mooiste plaatjes op! Martje vd Linden

Wat een uitdaging om een bijna 2-jarige op de foto te zetten. Maar door het enorme geduld van Danna heeft zij de aller mooiste foto's weten te maken. Zonder poespas, gewoon puur zoals het is! Wij zijn enorm blij met het eindresultaat wat meer dan zomaar een foto is!

Ellen van Gestel

Danna van Daal - Fotograaf
5
2017-12-20T22:03:01+01:00
Wat een uitdaging om een bijna 2-jarige op de foto te zetten. Maar door het enorme geduld van Danna heeft zij de aller mooiste foto's weten te maken. Zonder poespas, gewoon puur zoals het is! Wij zijn enorm blij met het eindresultaat wat meer dan zomaar een foto is! Ellen van Gestel

Danna is a wonderful photographer. We have had the pleasure of her taking all 3 of our childrens newborn photos at home. Plus she has joined and photographed me during my breast cancer journey. All very intimate and personal moments that she has caught on film for us in the most precious and unique ways. Thank you Danna for always making us feel comfortable and ourselves during our most raw, real, happy and heavy days.

Minpreet
Danna van Daal - Fotograaf
5
2019-12-20T08:53:21+01:00
Danna is a wonderful photographer. We have had the pleasure of her taking all 3 of our childrens newborn photos at home. Plus she has joined and photographed me during my breast cancer journey. All very intimate and personal moments that she has caught on film for us in the most precious and unique ways. Thank you Danna for always making us feel comfortable and ourselves during our most raw, real, happy and heavy days. Minpreet

Als je pure, ongedwongen en professionele foto’s wilt dan is Danna degene die je zoekt. Ze legt alle mooie momenten rustig vast waarbij ze op de achtergrond treedt en zorgt voor een ontspannen sfeer. De foto’s hadden we heel snel binnen. Wij zijn super blij met onze foto’s. Dank je wel Danna!

Marijke en Kishen
Danna van Daal - Fotograaf
5
2019-12-17T15:25:48+01:00
Als je pure, ongedwongen en professionele foto’s wilt dan is Danna degene die je zoekt. Ze legt alle mooie momenten rustig vast waarbij ze op de achtergrond treedt en zorgt voor een ontspannen sfeer. De foto’s hadden we heel snel binnen. Wij zijn super blij met onze foto’s. Dank je wel Danna! Marijke en Kishen

Lieve Danna, Dank je wel voor een geweldige middag met jou in ons gezin, Wat heb jij ons prachtig weten vast te leggen Precies zoals we allemaal zijn echt geweldig We Zijn er super super blij mee en zullen jouw fotos vol trots aan iedereen laten zien en daarmee ook jouw werkwijze prijzen en zeker aanbevelen. En mochten we weer nieuwe foto's nodig hebben weet ik in ieder geval zeker dat we bij jouw terugkomen. 

Esther van Heeswijk
Danna van Daal - Fotograaf
5
2019-12-17T15:27:57+01:00
Lieve Danna, Dank je wel voor een geweldige middag met jou in ons gezin, Wat heb jij ons prachtig weten vast te leggen Precies zoals we allemaal zijn echt geweldig We Zijn er super super blij mee en zullen jouw fotos vol trots aan iedereen laten zien en daarmee ook jouw werkwijze prijzen en zeker aanbevelen. En mochten we weer nieuwe foto's nodig hebben weet ik in ieder geval zeker dat we bij jouw terugkomen.  Esther van Heeswijk

We genieten elke dag van het resultaat van de foto's van onze dochters. Ze is een echte professional!

Janneke Kemps

Danna van Daal - Fotograaf
5
2017-12-20T22:02:05+01:00
We genieten elke dag van het resultaat van de foto's van onze dochters. Ze is een echte professional! Janneke Kemps

Nog steeds super blij met de foto’s die Danna gemaakt heeft! Heel relaxte, gezellige ochtend op Bedaf gehad met ons zoontje van toen 1,5 die alleen maar wou spelen en rennen… Het resultaat hadden we toen niet verwacht, we konden niet kiezen uit de foto’s die waren gemaakt!! Geen ‘gemaakte’ foto’s maar bijna allemaal spontane foto’s waarvan je meestal niet eens in de gaten had dat ze werden gemaakt! Een echte aanrader! Bij een volgende fotoshoot gaan wij weer voor Danna!!

Super blij met de foto's die Danna gemaakt heeft!
Heel relaxte, gezellige ochtend op Bedaf gehad met ons zoontje van toen 1,5 die alleen maar wilde spelen en rennen...Zo'n tof resultaat hadden we niet verwacht, we konden niet kiezen uit de foto's die waren gemaakt!! Geen 'gemaakte' foto's maar allemaal spontane foto's waarvan je meestal niet eens in de gaten had dat ze werden gemaakt!
Een echte aanrader!

Laura van Berkel
Danna van Daal - Fotograaf
5
2019-12-20T08:54:44+01:00
Super blij met de foto's die Danna gemaakt heeft! Heel relaxte, gezellige ochtend op Bedaf gehad met ons zoontje van toen 1,5 die alleen maar wilde spelen en rennen...Zo'n tof resultaat hadden we niet verwacht, we konden niet kiezen uit de foto's die waren gemaakt!! Geen 'gemaakte' foto's maar allemaal spontane foto's waarvan je meestal niet eens in de gaten had dat ze werden gemaakt! Een echte aanrader! Laura van Berkel


Erg blij met deze authentieke foto's! Een dag uit ons gezinsleven, een herinnering voor later aan hoe het was.😊

 

Auke Roefs

Danna van Daal - Fotograaf
5
2019-12-17T15:29:01+01:00
Erg blij met deze authentieke foto's! Een dag uit ons gezinsleven, een herinnering voor later aan hoe het was.😊   Auke Roefs

Een aangename en krachtige persoonlijkheid die een intiem persoonlijk moment weet om te zetten in een prachtige herinnering. Deze fijne vrouw is in staat om het gevoel van het moment vast te leggen.

Lesley en Mehan van den Akker

Danna van Daal - Fotograaf
5
2017-08-31T20:02:12+02:00
Een aangename en krachtige persoonlijkheid die een intiem persoonlijk moment weet om te zetten in een prachtige herinnering. Deze fijne vrouw is in staat om het gevoel van het moment vast te leggen. Lesley en Mehan van den Akker

When we got the pictures, we all sat down to watch the slideshow as a family. I honestly think we all had tears in our eyes as she has captured some of the most beautiful images of our family. I would definitely recommend the services of Danna! Memories can fade but pictures can stay with you forever!!!

Janice Murphy

Danna van Daal - Fotograaf
5
2017-12-20T22:03:25+01:00
When we got the pictures, we all sat down to watch the slideshow as a family. I honestly think we all had tears in our eyes as she has captured some of the most beautiful images of our family. I would definitely recommend the services of Danna! Memories can fade but pictures can stay with you forever!!! Janice Murphy

Wauw, wat was het een prachtige winterse dag om samen met danna heel waardevolle foto’s te maken. Een onvergetelijke herinnering, heel erg bedankt Danna!

Susan vd Biggelaar

Danna van Daal - Fotograaf
5
2017-12-20T21:57:27+01:00
Wauw, wat was het een prachtige winterse dag om samen met danna heel waardevolle foto’s te maken. Een onvergetelijke herinnering, heel erg bedankt Danna! Susan vd Biggelaar

Wauw, wat een gewéldige foto's maakte Danna van het geweldige verjaardagsfeest van onze jongens. De foto's zijn stuk voor stuk fragmenten waarin de tijd even is stilgezet, en die ervoor zorgen dat we de dag opnieuw en opnieuw kunnen herbeleven. Danna ziet dingen die er écht toe doen en legt ze voor altijd vast. Een herinnering voor altijd! En o ja, dezelfde avond nog een paar eerste mooie foto's in je mailbox. En kort erna nog veel meer! Alle foto's in hoge resolutie. Helemaal van ons, om mee te doen wat WIJ willen.
Francien van Eersel
Danna van Daal - Fotograaf
5
2019-12-17T15:32:42+01:00
Wauw, wat een gewéldige foto's maakte Danna van het geweldige verjaardagsfeest van onze jongens. De foto's zijn stuk voor stuk fragmenten waarin de tijd even is stilgezet, en die ervoor zorgen dat we de dag opnieuw en opnieuw kunnen herbeleven. Danna ziet dingen die er écht toe doen en legt ze voor altijd vast. Een herinnering voor altijd! En o ja, dezelfde avond nog een paar eerste mooie foto's in je mailbox. En kort erna nog veel meer! Alle foto's in hoge resolutie. Helemaal van ons, om mee te doen wat WIJ willen. Francien van Eersel

Superleuke fotografe, foto’s maken in een ontspannen sfeer, gewoon zoals we zijn mét mooie resultaten!

Susan Dubbeling

Danna van Daal - Fotograaf
5
2017-12-20T22:02:45+01:00
Superleuke fotografe, foto’s maken in een ontspannen sfeer, gewoon zoals we zijn mét mooie resultaten! Susan Dubbeling

Super leuke verrassing voor mijn vrouw, met het resultaat zijn we heel erg blij! Danna verstaat haar vak en is van het voortraject tot aan de nazorg betrokken, een aanrader!

Michiel Wijnstrom

Danna van Daal - Fotograaf
5
2017-12-20T22:02:27+01:00
Super leuke verrassing voor mijn vrouw, met het resultaat zijn we heel erg blij! Danna verstaat haar vak en is van het voortraject tot aan de nazorg betrokken, een aanrader! Michiel Wijnstrom

Al 3 keer een geweldige shoot gehad. Haast en routine komt niet in Danna’s woordenboek voor. De originaliteit en constante ontwikkeling maken haar uniek!

Dorien van Dartel

Danna van Daal - Fotograaf
5
2017-12-20T21:58:18+01:00
Al 3 keer een geweldige shoot gehad. Haast en routine komt niet in Danna’s woordenboek voor. De originaliteit en constante ontwikkeling maken haar uniek! Dorien van Dartel

Wij hebben een heerlijke avond mogen hebben samen met Danna. De sfeer was ongedwongen, relaxt en vertrouwd. Wij zijn dan ook zo blij met het eindresultaat. Precies wat wij in gedachten hadden maar dan mooier. Het is zo kunstig om te zien hoe Danna echt de emoties en persoonlijkheden vast weet te leggen op beeld. Gewoon lekker natuurlijk, zoals wij echt zijn. Als we nu de foto's terug kijken, kunnen we nog lachen om de gemaakte grappen. Wij kijken al uit naar onze bruiloft, want ook daar gaat Danna bij zijn. Echt een aanrader!

Alex en Annelie
Danna van Daal - Fotograaf
5
2019-12-17T15:29:57+01:00
Wij hebben een heerlijke avond mogen hebben samen met Danna. De sfeer was ongedwongen, relaxt en vertrouwd. Wij zijn dan ook zo blij met het eindresultaat. Precies wat wij in gedachten hadden maar dan mooier. Het is zo kunstig om te zien hoe Danna echt de emoties en persoonlijkheden vast weet te leggen op beeld. Gewoon lekker natuurlijk, zoals wij echt zijn. Als we nu de foto's terug kijken, kunnen we nog lachen om de gemaakte grappen. Wij kijken al uit naar onze bruiloft, want ook daar gaat Danna bij zijn. Echt een aanrader! Alex en Annelie

Om te beginnen kwam Danna op eerste kerstdag bij ons thuis foto's maken van ons gezin. Met mijn gezinsleden kon ik geen betere geschiktere gezamenlijke datum vinden en Danna kwam gewoon!!!!! De shoot zelf was relaxed en ontspannen, zo ook Danna, wat heerlijk luchtige foto's tot gevolg had, waar ik nog steeds erg blij mee ben en die ik koester. Ook in het natraject was Danna zeer betrokken.

Mieke van Stiphout
Danna van Daal - Fotograaf
5
2019-12-20T08:47:49+01:00
Om te beginnen kwam Danna op eerste kerstdag bij ons thuis foto's maken van ons gezin. Met mijn gezinsleden kon ik geen betere geschiktere gezamenlijke datum vinden en Danna kwam gewoon!!!!! De shoot zelf was relaxed en ontspannen, zo ook Danna, wat heerlijk luchtige foto's tot gevolg had, waar ik nog steeds erg blij mee ben en die ik koester. Ook in het natraject was Danna zeer betrokken. Mieke van Stiphout

Zooo mooi. I love you!

Imke Theiner-Keizer

Danna van Daal - Fotograaf
5
2017-12-20T21:55:53+01:00
Zooo mooi. I love you! Imke Theiner-Keizer

Tijdens onze kraamweek fotografeerde Danna ons nieuwe gezinnetje. Wat ben ik blij dat zij dat heft gedaan, lekker ontspannen thuis met de allermooiste foto’s als resultaat! Ook de snelle en goede service achteraf is top! Als ik de foto’s nu bekijk pink ik nog steeds een traantje weg..

Marieke Schakenraad

Danna van Daal - Fotograaf
5
2017-12-20T21:59:02+01:00
Tijdens onze kraamweek fotografeerde Danna ons nieuwe gezinnetje. Wat ben ik blij dat zij dat heft gedaan, lekker ontspannen thuis met de allermooiste foto’s als resultaat! Ook de snelle en goede service achteraf is top! Als ik de foto’s nu bekijk pink ik nog steeds een traantje weg.. Marieke Schakenraad

Leuke en ontspannen middag gehad met Danna. Shoot van ons gezin, lekker thuis, waar prachtige foto’s uit zijn gekomen!

Carolien van Riel

Danna van Daal - Fotograaf
5
2017-12-20T22:01:08+01:00
Leuke en ontspannen middag gehad met Danna. Shoot van ons gezin, lekker thuis, waar prachtige foto’s uit zijn gekomen! Carolien van Riel
5
20
Danna van Daal - Fotograaf

Mini sessie met mooie herinneringen – €450

2 uur fotografie
Alle foto’s in hoge resolutie digitaal geleverd*
Online galery
Reiskosten binnen NL inbegrepen (Wadden exclusief)
Album 20×15 cm met 12 pagina’s

Zondagtoeslag €75

Extra sessie met mooie herinneringen – €650

3 uur fotografie
Alle foto’s in hoge resolutie digitaal geleverd*
Online galery
Reiskosten binnen NL inbegrepen (Wadden exclusief)
Album 20×15 cm met 12 pagina’s

Zondagtoeslag €75

Complete sessie met mooie herinneringen – €750

6 uur fotografie
Alle foto’s in hoge resolutie digitaal geleverd*
Online galery
Reiskosten binnen NL inbegrepen (Wadden exclusief)
Album 20×15 cm met 12 pagina’s

Zondagtoeslag €75

 

Neem contact met me op

Voor meer informatie en vragen

Contactformulier

Vertel ons hoe we contact met je kunnen opnemen.